Kontakta oss

Kontakta gärna oss om du har några frågor eller funderingar!

GOTLAND I MAJ
Anna Eberhardson, konfirmandpräst. S:t Matteus församling
08-555 218 21, anna.eberhardson@matteus.org

DALA- OCH SILJAN EKOLÄGER
Simon Liljecrantz, församlingspedagog. Gustaf Vasas församling
08 508 88 608 simon.liljecrantz@svenskakyrkan.se

KONFA RIVIERA
Micaela Leijonmarck Pilati, diakon. S:t Johannes Församling
08- 508 88 667 micaela.leijonmarch.pilati@svenskakyrkan.se

SOMMARLÄGER I FJÄLLEN
Jonas Pettersson, församlingspedagog. Adolf Fredriks församling
08-402 04 77 jonas.p.pettersson@svenskakyrkan.se

ODENPLAN
Simon Liljecrantz, församlingspedagog. Gustaf Vasas församling
08 508 88 608 simon.liljecrantz@svenskakyrkan.se

KONFA SWEDEN
Catharina Segerbank, kyrkoherde. 08-508 88 658. catharina.segerbank@svenskakyrkan.se

ÖLAND I JUNI
Anna Eberhardson, konfirmandpräst. S:t Matteus församling
08-555 218 21 anna.eberhardson@matteus.org

GYMNASIEKONFA
Jonas Pettersson, församlingspedagog. Adolf Fredriks församling
08-402 04 77 jonas.p.pettersson@svenskakyrkan.se

GÅLÖLÄGRET
Anders Marklund, församlingspedagog. Högalids Församling
08-616 88 24 anders.marklund@svenskakyrkan.se